Néhány látnivaló...

Szeretettel és jókedvvel osztunk meg néhány számunkra emlékezetes pillanatot
közössé
gi életünkről: fényképeket és kis videókat.

Keresztény bál, 2013. - csodákat láttunk...

(flash-player szükséges a lejátszáshoz)

Heti hírlevelünkben így adtunk erről hírt: A héten mi is csodát láttunk. Azt hiszem, sokak nevében mondhatom, mert nemcsak nagyon jól éreztük magunkat az egyházközségi bálunkon, hanem „hétköznapi csodadolgokat” kaptunk ajándékba:
- sokan voltunk, köszönet mindenkinek a részvételért
- most először az evangélikus és református egyháztól is jöttek (lelkészeikkel)
- az Imperfectum együttes a maguk egyszerűségével hihetetlen értéket képviselnek és a hozzájuk hasonló fiatalok hazánkban
- no és a mi meglepetés „együttesünk”, a kalapos zenekar és szólistája! Egyszerűen ámultunk és jól érzetük magunkat! Nagyszerű emberek vannak egyházközségünkben, és ez mennyire meglátszódik, ha együtt csinálunk valamit…  (lásd fényképet felül, videókat alul)
- de nagy köszönet illeti a házaspárok fergeteges skót-nyitótáncát (jó volt látni a férfiakat szoknyában!),
- és a Siculus együttes már eleve garancia volt a jó hangulatra!

Különös

Rég elmúltam hatvan éves