Cserépjegy vásárlásával támogassa a templomot!

A cserépjegyek (adományok) címletei:
5.000, 10.000, 20.000, 50.000, 100.000, 500.000 Ft
és még 33.000 Ft, mivel 1 m2 javítás ára kb. ennyibe fog kerülni.

Köszönetünk jeleként egyúttal egy dvd-t is szeretnénk átnyújtani Önnek egyházközségünkről.

A DVD-tartalma igényesen van összeállítva, hogy szép emléket tudjunk adni minden adományozónak: először is templomunk történetét hallgathatjuk meg, miközben az építkezésről és a későbbiekről fényképeket nézegethetünk. Pilinszky János írását is hallhatjuk. A jól sikerült karácsonyi zenés játékunkat is megnézhetjük rajta, címe: Házról házra. Majd „hívogató” címmel egyházközségünkről van fényképes összeállítás, hogy együtt építsük a lelki templomot is. Végül Gál István könyvének ajánlását láthatjuk és beleolvashatunk a könyv néhány oldalába.

(Több jegy vásárlása esetén 1 db dvd-t gondoltunk adni.) Aki pl. már egyszer adományozott, és később újra tud, annak vagy kicseréljük a dvd-lemez borítóján az eddig adományozott összeget, vagy kiegészítjük egy másik papír-cserépjeggyel (igény szerint).

Az Úr áldja meg!